Ultrasonografy

EuroMedical

tel. 606 123 723
882 041 882
fax: 41 301 16 63

biuro@euromedical.net.pl 

ZOBACZ
  
 


Ultrasonograf SonoScape S8exp - Nowość!


SonoScape S8exp to nowoczesny ultrasonograf klasy premium, o znakomitej jakości obrazu. Aparat posiada obrazowanie harmoniczne z inwersją fazy, poprawiające kontrast i wyrazistość struktur anatomicznych. Dodatkowym atutem aparatu jest ELASTOGRAFIA tkanek w czasie rzeczywistym.


czytaj więcej

Ultrasonograf SonoScape S20


SonoScape S20 jest to wysokiej klasy ultrasonograf, gdzie zastosowano szereg nowoczesnych technik umożliwiających wysoką jakość obrazowania i prostą obsługę. Duży ekran dotykowy, oraz szeroki wybór głowic zyska uznanie wśród najbardziej wymagających użytkowników.

czytaj więcej

Ultrasonograf SonoScape S6


Doskonałej jakości cyfrowy ultrasonograf, wysoko ceniony przez klientów. Posiada kolorowy, bardzo czuły Doppler, Power Doppler i kierunkowy Power Doppler. Można powiedzieć, że jest to bestseller wśród aparatów kompaktowych USG.

czytaj więcej

Ultrasonograf SonoScape S12


SonoScape S12 to aparat o bardzo dobrej jakości w korzystnej cenie. Posiada nowoczeną technike obrazowania microScan, jak również bardzo czuły kolorowy Doppler


czytaj więcej

Ultrasonograf SonoScape A6


Aparat A6 to ultrasonograf który jest bezkompromisowym liderem w klasie ultrasonografów czarno-białych. Intuicyjne menu, 2 aktywne gniazda głowic, 12-calowy monitor LCD oraz waga 6kg sprawia, że praca na nim jest komfortowa.


czytaj więcej

Ultrasonograf SonoScape S2


Aparat SonoScape S2 to ultrasonograf, w którym została zastosowana nowoczesna technika obrazowania microScan. Aparat posiada bardzo czuły kolorowy Doppler, jest bardzo intuicyjny i funkcjonalny.


czytaj więcej

Ultrasonograf SonoScape S22 - Nowość!


NOWOŚĆ! Aparat S22 to wysokiej klasy ultrasonograf, w którym zastosowano najnowsze technologie, między innymi inwersje fazy, dzięki czemu obrazowanie jest na bardzo wysokim poziomie. Aparat posiada touch screen, jak również wysuwaną klawiaturę co jest jego dodatkowym atutem.


czytaj więcej

© EUROMEDICAL 2013. Wszelkie prawa do tekstów i ilustracji zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie zawartości nieniejszej strony bez pisemnego zezwolenia zabronione.
Niniejsza strona jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.